!!! POUŽÍVAM PHALLOSAN - ťahový vacuum penis extender

Goto down

!!! POUŽÍVAM PHALLOSAN - ťahový vacuum penis extender

Odoslať pre vytrvalec za Pi november 13, 2015 2:25 pm

AKO FUNGUJE PHALLOSAN SI POZRITE NA TOMTO VIDEU:


cena PHALLOSAN FORTE na internete 259 euro až 450 euro
cena PHALLOSAN v eshopoch: 209 euro až cca 370 euro - neoporúčam. Síce môžete ušetriť pár euro, ale je to zastaraná verzia. Nová verzia FORTE má veľa konštrukčných vylepšení oproti starej verzii prístroja. Pri starej verzii bolo nasadzovanie zložitejšie, nosenie menej pohodlné a súčiastky menej trvanlivé!!! Cena robí len malý rozdiel, preto siahnite jednoznačne po novej verzii!!!!

Na tejto stránke ponúkal predtým nejaký domáci kutil lacnú napodobeninu prístroja, ktorú vyrábal asi niekde v garáži (boli tam nejaké eskapásky, proste hrôza), ale stránka zmizla. Tak som sa rozhodol obnoviť to tu a napísať sem moje skúsenosti a dúfam, že pridáte aj tie vaše.


Ja aktuálne nosím Phallosan 11 mesiacov (cirka 3200 hodín)!!!! a môj gain je takýto:Pôvodný stav začiatok 27.3.2015:
ochabnutý dĺžka: 9,6 cm
erekcia dĺžka: 14,1 cm
erekcia obvod: 12,5 cm

Dnes 2.3.2016 (cirka 3200 hodín):
ochabnutý dĺžka: 15,4 cm (gain 5.8 cm)
erekcia dĺžka: 19,3 cm (gain 5,2 cm)
erekcia obvod: 15,1 cm (gain 2,6 cm)

Dnes 30.3.2017: (od posledného merania som nosil len zopár týždňov a skončil som definitívne)
ochabnutý dĺžka: 15,1 cm (konečný gain po roku od skončenia používania 5.5 cm)
erekcia dĺžka: 19,4 cm (konečný gain po roku od skončenia používania 5,3 cm)
erekcia obvod: 15,1 cm (konečný gain po roku od skončenia používania 2,6 cm)

Týmto to beriem za ukončené a už si nič viac merať nechcem. Som spokojný vybavené.

Nabojte sa napísať aj svoje výsledky. Je to tu anonymné, takže bez obáv. Tiež píšte, keď máte akékoľvek problémy alebo neviete niečo poriešiť. Viac hláv viac rozumu.

Takto vyzerá môj vypoužívaný Phallosan po roku nosenia (vidno tam zošuchané farby na semafore atď):Keď tak bude vyzerať váš tak viete, že to máte za sebou a zopár cm v suchu.


Trochu teórie pre nezainteresovaných


PHALLOSAN využíva schopnosť delenia a následného množenia buniek. Pristroj sa používa aj na samotnú  liečbu zakrivenia penisu a slabej erekcii penisu. Prístroj funguje na princípe trakčnej (ťahavej) sily- ak je penis vystavovaný nepretržitej trakčnej sile(aspoň 1500g odpor) dochádza k deleniu buniek a vyplňovaniu medzier vo svaloch a tkanivách novými bunkami. Práve samotné naťahovanie penisu, je vlastne naťahovanie svalov a tkanív penisu, ktoré sa zo začiatku sa správajú rezistentne (prvé merateľné výsledky sú  po 2-3 mesiacov). Častým prehrievaním a nosením pristroja sa tkanivo penisu poddá a penis začne v milimetroch rásť. Podobný príklad môžem uviesť africké ženy, ktoré si naťahujú krk a uši tým, že nosia okolo hrdla špecifické obruče, ktoré po určitej dobe pridávajú  a tým nútia svaly krku prispôsobiť sa pridávajúcim množstvám obručou a tým pádom zväčšiť a vyplniť medzery pri naťahovaní. Veľkým tajomstvom ostávajú aj prastaré metódy naťahovania penisu u afrických mužov rôznych kmeňov, ktorý si na penis vešajú závažie a dosahujú neuveriteľné výsledky. Penis pri naťahovaní prístrojom rastie do dĺžky a samozrejme aj do obvodu! Naťahovanie penisu pomocou vákuového extendra je bezbolestné, nasatý žaluď vo vákuum poháre spôsobí lepšie prekrvenie penisu a tým pádom lepší rast penisu ako u klasických hadičkových extendroch, ktoré penis škrtia a neprekrvujú.

Mnoho ľudí má výsledky s phallosanom alebo s inými extendrami, sám som s phallosan požadované výsledky som dosiahol, takže ak máte dostatok správnych informácii o naťahovaní, výsledky určite dosiahnete. Určite to funguje! Pri správnom postupe nosenia prístroja a pevnej a vytrvalej vôli to FUNGUJE!!! Na tomto fóre sa dozviete všetko, môžte diskutovať, radiť sa, vymieňať skúsenosti a viesť si vlastné denníky.

ČO JE PHALLOSAN?

Phallosanu, je prvým úspešným a bezbolestným prostriedkom na zväčšenie penisu - testovaným a overeným v Urologickej nemocnici - pod vedením urológa Prof. MUDr. Sohna. Phallosan je kombináciou výhod napínačov penisu a mikrovákuového pumpovania, čím sa dosiahnu rýchlejšie a lepšie výsledky. Pomocou Phallosanu zabezpečíš účinnosť, pohodlie a úplnú bezbolestnosť bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Takže Phallosan umožňuje tvrdé a silné erekcie, a celkové zlepšenie sexuálneho života mužov. 

Phallosan je prirodzený a bezpečný lekársky produkt. Klasifikuje sa ako lekársky prístroj typu 1 "bez vedľajších účinkov" podľa smerníc inštitúcií európskeho zdravotníctva a má CE značku. Phallosan tiež zväčšuje veľkosť žaluďa penisu pretože vákuum vytvára tlak ktorý vzniká práve na žaludi. Všetky ostatné prístroje vytvárajú tlak len pod žaluďom. Dôkaz o predĺžení penisu bol poskytnutý vedeckou štúdiou vedenou na Urologickej klinike v Nemecku. Skutočnosť, že pás sa dá nosiť pohodlne a neviditeľne pod vašimi šatami podstatne prispieva úspechu systému Phallosan. Skutočnosť že Phallosan môže byť nosený pohodlne a neviditeľne pod vašimi šatami podstatne prispieva k jeho svetovému úspechu.  predpisujú mnohí urológovia a andrológovia na predĺženie alebo zväčšenie penisu. Permanentne väčší a hrubší penis bez operácie sa napokon pri sade phallosan na zväčšenie penisu stal realitou. Phallosan umožňuje permanentné zväčšenie penisu čo sa týka dĺžky aj obvodu len za niekoľko mesiacov používania.

Phallosan sa tiež doporučuje pri erektívnej dysfunkcii, zakrivenom penise a po operácii prostaty. Použitý vákuový kondóm je vyrobený z vybraných neškodlivých materiálov pre telo, dokáže sa tiež prispôsobiť erekcii. Vo vákuovom kondóme sa rovnomerne vytvára malý tlak medzi žaluďom penisu a samotným údom, tento tlak je mierny a nespôsobuje žiadnu bolesť.

Phallosan pracuje podľa princípu, že je nový pre našu západnú civilizáciu, hoci v skutočnosti je to stará technika, ktorú už mnoho storočí praktizovali primitívni ľudia: Úspešné naťahovanie stimuluje tvorbu nových buniek v penise, čo spôsobuje nárast dĺžky a obvodu.

Dôvod: Ľudské telo má mechanizmus – ktorý sa používa na liečenie zranení – ktorý vytvára nové bunky keď je vystavený konštantnej stimulácii. Tento mechanizmus bol najskôr spoznaný primitívnymi ľuďmi a využívaný na kultové účely ako napr. zväčšovanie uší, pier a penisu.

Súčasná medicína využíva túto metódu naťahovania kože na vytvorenie, napr. kožných lalokov na transplantáciu alebo dutiny na prispôsobenie prsnému implantátu s pomocou tzv. expandéru po odstránení prsníka.

Phallosan bezbolestne kombinuje starobylú a efektívnu techniku s modernou technológiou. Po dlhšej dobe aplikácie, podtlak vytvoril následkom pnutia nárast dĺžky a obvodu penisu – úplne bez operácie. Procedúra je bezbolestná a úplne bezpečná z lekárskeho hľadiska. Okrem toho, klinické skúšky preukázali, že zväčšenie penisu je prínosom pre rôzne iné indikácie.

Phallosan bol vyvinutý na neoperatívne zväčšovanie penisu. Proces je doporučený aj pre liečenie ľahkej erektívnej dysfunkcie, ohnutého penisu a stiahnutého penisu..
Úspech Phallosanu je založený na jednoduchom, nechirurgickom, bezbolestnom (atraumatickom) zväčšovaní penisu a dutinkových teliesok v ňom. Čím dlhšia je doba používania tým trvalejší je nárast dĺžky a obvodu.

Procedúra využíva fenomén stavby bunky a tkaniva ako odozvu na mechanické naťahovanie ako sa praktizuje aj v lekárstve alebo je známe z etnologických zdrojov, napr. zväčšovanie ušných lalokov, pier alebo penisu v afrických alebo indiánskych etnických skupinách. Predlžovanie nohy je procedúra, ktorá je známa v ortopedických kruhoch viac ako 20 rokov. Po chirurgickom prerezaní kosti sa noha systematicky naťahuje. Procedúra sa uplatňuje pri strutkovom systéme, pri ktorom sa noha predlžuje milimeter po milimetri. Nielenže to podnecuje tvorbu nových kostných buniek, generuje to aj spojovacie a svalové tkanivo bez poškodenia nervov a ciev. Pri tejto procedúre sa dĺžka môže zväčšiť o niekoľko centimetrov.

Naťahovanie je procedúra, ktorá sa určitý čas praktizuje v modernej medicíne. Metóda, ktorá je známa v ortopedických kruhoch viac ako 20 rokov, je predlžovanie telesných končatín. Následne po operatívnom prerezaní kosti sa končatina – napr. noha – systematicky naťahuje. Procedúra sa používa pri skrutkovom systéme, pri ktorom sa noha naťahuje milimeter po milimetri. Nielenže to podnecuje tvorbu nových kostných buniek ale vytvára to aj spojovacie a svalové tkanivo bez poškodenia nervov a ciev. Touto procedúrou sa dĺžka môže zväčšiť o niekoľko centimetrov. Pri plastickej operácii, sa kožné laloky pre transplantáciu formujú umelým naťahovaním podkožných expandérov, ktoré sa použijú dočasne po mastektómii na vytvorenie dutiny pre prsné implantáty.

Zopár videi


Takto vyzeral starý model Phallosan pôvodný (keby ste dostali ponuku, v žiadnom prípade nechoďte do takejto starej verzie, nový je výrazne LEPŠÍ!!!):Naposledy upravil vytrvalec dňa Pi marec 31, 2017 12:53 am, celkom upravené 9 krát.

vytrvalec
Admin

Počet príspevkov : 1
Join date : 13.11.2015

Zobrazit informácie o autorovi http://phallosan.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Re: !!! POUŽÍVAM PHALLOSAN - ťahový vacuum penis extender

Odoslať pre miro za Pi apríl 01, 2016 3:18 pm

Predám phallosan forte kúpený ešte v roku 2015 ale je ešte v záruke. Je používaný v dobrom stave plne funkčný a dezinfikovaný. Predávam z dôvodu že som úspešne dokončil procedúru. Odporúčam mužom ktorý chcú mať väčší penis. Fotky pošlem na emailom. 210 eur mirkomag100@centrum.sk

miro

Počet príspevkov : 1
Join date : 23.03.2016

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.